Nezapomeňte, že E-Bezpečí je na Instagramu a Facebooku, kde najdete mnoho dalších informací z naší kuchyně. Nezapomeňte nás sledovat!
Díky projektové podpoře (projekt CEDMO 2) z Národního plánu obnovy nabízíme vzdělávací akce (přednášky/besedy) zaměřené na úvod do problematiky umělé...
V těchto dnech ve spolupráci s Českou televizí - ČT EDU připravujeme nové pořady zaměřené na podporu mediální výchovy a mediální gramotnosti. Do...
Ve čtvrtek 11. května 2017 navštívil Pedagogickou fakultu Univerzity Palackého v Olomouci ředitel Odboru bezpečnostní politiky a prevence kriminality David Chovanec. Cílem jeho návštěvy byla především laboratoř Centra prevence rizikové virtuální komunikace specializovaná na oblast prevence, výzkumu a intervence v oblasti rizikového chování na internetu.
Festival Utubering je největším festivalem zaměřeným na fenomén youtuberů v České republice, každoročně jej navštíví více než 10 000 dětí a rodičů. Mezi partnery Utuberingu patří již několik let i projekt E-Bezpečí. Odborní pracovníci projektu E-Bezpečí ve spolupráci s policisty se na festivalu zaměřují především na přítomné rodiče, kterým představují rizikové formy chování v prostředí internetu (především v prostředí sociálních sítí) a informují je o aktuálních rizicích, které mohou jejich potomky ohrožovat.
Projekt E-Bezpečí hledá komerční i nekomerční partnery, kteří by krátkodobě či dlouhodobě podporovali naše neziskové aktivity spojené s bezpečným používáním IT, a to v oblasti vzdělávání, prevence, intervence a edukace, případně aktivity zaměřené na pozitivní používání IT v praxi.
Projekt E-Bezpečí trvale expanduje, roste jak cílová skupina, množství aktivit, počet a kvalita výstupů, mediální prostor. Jako neziskový projekt proto hledáme zdroje, které zajistí, abychom mohli naše aktivity realizovat bezplatně.
1. Možnost být u toho - tedy být součástí užitečných a smysluplných aktivit, které mají pozitivní dopad jak na děti, tak i dospělé.
2. Publicitu, která je s výstupy z aktivit spojena. Atraktivní mediální výstupy.
3. Možnost podílet se na zajímavých výzkumných aktivitách s celospolečenským dopadem.
4. Propagace vaší značky ve spojení se společensky užitečnými výstupy.
Náš potenciál a kvalitu si uvědomili naši partneři, kteří nás dlouhodobě podporují. Jde jak o instituce typu MŠMT, MVČR či POLICIE ČR, tak i firmy O2, Google, Seznam, Vodafone, IBM a další. Přidejte se. V případě, že se chcete stát součástí našeho partnerského týmu, kontaktujte nás prosím na e-mailové adrese This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..
Moc děkujeme a těšíme se na spolupráci.
Přesně 13. 2. 1992 bylo tehdejší Československo poprvé oficiálně připojeno k internetu. Po 25 letech, tedy 13. 2. 2017 došlo k připomenutí této významné události a E-Bezpečí mohlo být u toho.
Ovlivní konverzační umělá inteligence mezilidské vztahy?
(Ne)zhloupne lidstvo díky umělé inteligenci?
Předvánoční nakupování na internetu: Jak se vyhnout podvodům a finančním pastem
Čeští žáci a umělá inteligence: Jak AI mění vzdělávání?
Online poradna E-Bezpečí: Jak pomáháme zvládat rizika na internetu v roce 2024