Home Články Mobily ve školách zakáže zákon
 


 

Žáci v mateřinkách, základních školách i na nižších stupních víceletých gymnázií již nebudou moci ve škole používat mobilní telefony, a to ani o přestávkách. Se zákazem počítá nový návrh zákona prosazovaný premiérem Andrejem Babišem (ANO). Platit by měl začít od září 2027. Více zde.

Ocenění projektu E-Bezpečí

pohar
KYBER Cena 2023
(1. místo)
pohar
Nejlepší projekt prevence kriminality na místní úrovni 2023
(1. místo)
pohar
Evropská cena prevence kriminality 2015
(1. místo)

Partneři a spolupracující instituce

 

Generální partner projektu E-Bezpečí

logo o2

Další partneři a spolupracující instituce

 logo nadaceo2logo googlelogo msmtlogo mvcrlogo olomouclogo olomouckykrajlogo ostravalogo hoaxlogo policielogo rozhlaslogo linkabezpecilogo microsoft bwlogo czniclogo nukiblogo podanerucelogo googleovachamp_logo.png logo eset