Žáci v mateřinkách, základních školách i na nižších stupních víceletých gymnázií již nebudou moci ve škole používat mobilní telefony, a to ani o přestávkách. Se zákazem počítá nový návrh zákona prosazovaný premiérem Andrejem Babišem (ANO). Platit by měl začít od září 2027. Více zde.

































